SESJA ZDJĘCIOWA KOBIECA, FOTOGRAFIA KOBIECA W PLENERZE I STUDIO, SZCZECIN, ŚWINOUJŚCIE, MIĘDZYZDROJE

Urzekająca, stylizowana sesja zdjęciowa kobieca, ukazująca Twoje Piękno

Witam Ciebie w galerii z sesjami kobiet 🙂 Moją misją jest ukazywanie Waszego Piękna i staram się, aby również to Piękno, które jest w Waszych sercach pokazać poprzez moje zdjęcia … Dlatego pierwszym etapem sesji jest rozmowa podczas której zadaję pytania oraz słucham o Twoich marzeniach i potrzebach.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, zadzwoń lub napisz już dziś – KONTAKT

 

Wydobywanie piękna kobiet jest moją misją 🙂 Dodatkowo kocham przyrodę, piękne miejsca. Może i Ty masz swoje ulubione plenery do których możemy zajrzeć ? Sesja zdjęciowa może być wykonana nad morzem na plaży, w lesie, w parku, w mieście, na wsi – gdziekolwiek będziesz chciała. Zwykle pracuję w Szczecinie, Świnoujściu, Międzyzdrojach lub w województwie Zachodniopomorskim, lecz zdarza mi się również wykonywać zdjęcia na terenie Polski i za granicą.

Podstawą wykonania udanej, profesjonalnej sesji zdjęciowej kobiecej są przygotowania !!! Na początku słucham Twoich oczekiwań, marzeń, pytam o hobby, ulubione miejsca lub rzeczy (np. ubrania, gadżety), które miło wspominasz – być może wiążą się z ważną dla Ciebie osobą ? Zastanów się także, czy chciałabyś pokazać na zdjęciach Twoje hobby a może spotkanie w ładnym plenerze z przyjacielem – psem, kotem, koniem ?

Kolejnym etapem jest samodzielne przygotowanie pomysłów, stylizacji. Ja oraz Ty myślimy osobno i spisujemy pomysły a następnie wspólnie nad nimi dyskutujemy, podejmujemy konkretne decyzje, dostosowując sprzęt fotograficzny, światło, porę dnia do pomysłów. Po wykonaniu kobiecej sesji fotograficznej osobiście wybierasz ujęcia, które podobają Ci się najbardziej z miniatur wysłanych na maila w pliku pdf. Wybrane fotografie poddaję autorskiej obróbce graficznej według mojego tajemniczego przepisu, którego efekty można obejrzeć na tej właśnie stronie internetowej 😉

Co ubrać, jak dobrać makijaż aby fotografia kobieca przyniosła jak najlepszy efekt ? Sesja kobieca – jak się przygotować ? Wskazówki dla moich modelek na sesję fotograficzną.

Zachęcam, abyś założyła ulubioną sukienkę, która ma dla Ciebie wartość sentymentalną, w której dobrze się czujesz lub taką, która będzie odzwierciedleniem Twojego serca 🙂 Dodatkowo kolory oraz styl ubrań powinny pasować do miejsca, które wspólnie wybierzemy na sesję zdjęciową. Nie martw się jeśli nie wiesz jak to dobrać – ja chętnie Ci podpowiem.

Makijaż powinien być trochę mocniejszy niż na codzień, ponieważ na zdjęciach trochę „znika”, jest mniej widoczny.  Taka sama zasada stosowana jest również w telewizji 🙂 Dlatego poczuj się gwiazdą filmową i pomaluj się trochę mocniej. Puder pomoże zakryć niedoskonałości skóry oraz przede wszystkim zapobiegnie świeceniu się skóry, czego właśnie pragniemy uniknąć.

A buty ? Sesje naturalne najchętniej wykonuję na boso … bo wiadomo, że na plaży nie założysz szpilek 😉 W zwiewnej sukience na łące brak butów doda również uroku. Lecz w mieście, na twardym podłożu szpilki będą jak najbardziej na miejscu. A w lesie warto mieć buciki, aby nie pokaleczyć stóp, lecz do niektórych ujęć zachęcę Cię, abyś je zdjęła.

Bielizna czarna, czy biała a może kolor ? Najlepiej, aby nie prześwitywały kontrastowe kolory spod sukienki czy bluzki, ponieważ może to zepsuć cały efekt 😉 Pamiętaj o tym !